Mete Geri Dönüşüm, 2000 yılında Mete Karaca tarafından kurulan ve geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamız, atık metal malzemelerin toplanması, ayrıştırılması, işlenmesi ve değerlendirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize en iyi fiyatları ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 


Firmamızın özellikleri şunlardır: 


Sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile müşterilerine güven veren bir firma olmak. 


Güçlü teknik kadrosu ile her türlü metal hurdasını alıp satan ve analiz eden bir firma olmak. 


Geniş araç filosu ile müşterilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşan ve hurda taşıma işlemlerini gerçekleştiren bir firma olmak. 


Modern tesisleri ile hurda malzemeleri en iyi şekilde ayrıştıran, işleyen ve değerlendiren bir firma olmak. 


Son teknoloji cihazları ile hurda analizi hizmeti veren ve hurda malzemelerin değeri ve kalitesini doğru bir şekilde belirleyen bir firma olmak. 


ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip olan ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde çalışan bir firma olmak. 


Türkiye Geri Dönüşümcüler Derneği (TÜGED) üyesi olan ve sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip eden bir firma olmak. 


Firmamızın vizyonu doğrultusunda araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem veriyor, yeni ve kaliteli hizmet anlayışına sahip oluyor, çevre ve insan bilincini benimsiyor ve geri dönüşüm sektöründe lider konumuna gelebilmek için çalışıyoruz. 


Firmamızın misyonu doğrultusunda müşterilerimize en iyi fiyatları ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor, geri dönüşüm ve hurdacılık konusunda bilinçli bir toplum oluşturmak ve çevreye duyarlı bir yaklaşım sergilemek için çaba gösteriyor, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sektördeki yeniliklere uyum sağlamak ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için çalışıyor, çalışanlarımızın eğitimine, motivasyonuna ve memnuniyetine önem veriyor, onların kişisel ve mesleki gelişimlerini destekliyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, uzun vadeli iş ortaklıkları kuruyor, sektördeki güvenilirliğimizi artırıyor, sektördeki rekabet gücümüzü koruyarak, pazar payımızı artırıyor, yeni pazarlara açılıyor, sosyal sorumluluk projelerine katılarak, topluma ve çevreye faydalı oluyor, sektörde örnek bir firma oluyoruz.